Reklama

III Mistrzostwa w pływaniu o puchar Burmistrza Miasta Lubartowa

Opublikowano:
Autor:

III Mistrzostwa w pływaniu o puchar Burmistrza Miasta Lubartowa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura  31 października na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie odbędą się zawody pływackie „III Mistrzostwa w pływaniu o puchar Burmistrza Miasta Lubartowa”.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9.W zawodach mogą uczestniczyć osoby indywidualne, jak i zawodnicy zrzeszeni w klubach, stowarzyszeniach i szkółkach pływackich. Górna granica wieku to 15 lat. Zawody rozegrane zostaną w 8 kategoriach wiekowych. Najmłodsza kategoria to 2009 i młodsi, najstarsza 2002-2000.

Karty zgłoszeniowe oraz oświadczenia dla rodziców (dla osób niepełnoletnich) do pobrania na stronie klubu LKP SKALAR www.lkp-skalar.pl w zakładce Aktualności i odesłania na adres lkp_skalar@onet.pl lub do pobrania i dostarczenia do personelu szatni pływalni do 28 października 2015 r. (środa) do godz. 21.00 (osoby wysyłające zgłoszenia drogą elektroniczną będą proszone o złożenie podpisu w dniu zawodów). Biuro zawodów czynne będzie w dniu 31 października od godziny 8.00 i mieścić się będzie przy barku na pływalni.

Organizatorami zawodów są Lubartowski Klub Pływacki „SKALAR” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartów Pana Janusza Bodziackiego.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE