Reklama

Ewa Sędzimierz dyrektorem Muzeum Ziemi Lubartowskiej

Opublikowano:
Autor:

Ewa Sędzimierz dyrektorem Muzeum Ziemi Lubartowskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Zarządzeniem z 1 kwietnia burmistrz Krzysztof Paśnik powierzył stanowisko dyrektora Muzeum Ziemi Lubartowskiej Ewie Sędzimierz, dotychczasowej naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta.

Po odejściu na emeryturę Longina Tokarskiego, dyrektora Muzeum Ziemi Lubartowskiej, obowiązki dyrektora Muzeum Ziemi Lubartowskiej pełniła Urszula Grzybowska, pracownica muzeum. 1 kwietnia burmistrz Krzysztof Paśnik wydał zarządzenie, na mocy którego dyrektorem placówki została Ewa Sędzimierz. Przez wiele lat była naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta. Z wykształcenia jest historykiem, zasiada we władzach Lubartowskiego Towarzystwa Regionalnego. Jest autorką wielu publikacji o historii Lubartowa, m.in. o dziejach lubartowskiej oświaty i ruchu regionalistycznego.Artykuły Ewy Sędzimierz można przeczytać m.in. w cyklicznym wydawnictwie "Lubartów i Ziemia Lubartowska".

Kolejnym zarządzeniem burmistrz ustalił wynagrodzenie dla nowej dyrektor Muzeum Ziemi Lubartowskiej. Składa się ono z wynagrodzenia zasadniczego - 4400 zł, dodatku funkcyjnego - 600 zł, dodatku za wieloletnią pracę - 880 zł. Razem to 5880 zł brutto.

Ewa Sędzimierz ma być dyrektorem od 1 kwietnia 2019 r. do 31 marca 2022 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE