Reklama

Dzielnicowi odwiedzili szkoły w Łucce i w Brzezinach

Opublikowano:
Autor:

Dzielnicowi odwiedzili szkoły w Łucce i w Brzezinach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura To już kolejne spotkanie policjantów z dziećmi w ciągu kilku ostatnich dni. Dzielnicowi chętnie odwiedzają szkoły aby porozmawiać z uczniami o bezpieczeństwie. Jest to też doskonała okazja aby przestrzec młodych ludzi przed zagrożeniami jakie mogą ich spotkać oraz nauczenie jak ich unikać i jak postępować w przypadku ich zaistnienia.

Dzisiaj Szkołę Podstawową w Łucce i w Brzezinach odwiedzili lubartowscy dzielnicowi. Policjanci spotkali się z uczniami aby porozmawiać o zagrożeniach i możliwościach ich uniknięcia podczas różnych sytuacji. W trakcie pogadanki nie zabrakło również informacji dotyczących prawidłowego poruszania się  po drogach, korzystania z elementów odblaskowych, jak również bezpiecznego korzystania z Internetu czy kontaktu z nieznajomym.

   Na zakończenie spotkania funkcjonariusze przekazali uczniom odblaski oraz książeczki z praktycznymi poradami dotyczącymi bezpieczeństwa. Dzięki takim spotkaniom policjanci starają się uświadomić młodym ludziom, że przestrzeganie określonych zasad i zachowanie zdrowego rozsądku powinno ograniczyć ryzyko przykrych zdarzeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE