Reklama

Dyscyplinarne zwolnienie z pracy z bombonierką i życzeniami wesołych świąt

Opublikowano:
Autor:

Dyscyplinarne zwolnienie z pracy z bombonierką i życzeniami wesołych świąt - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Jan Chabros tuż przed rezygnacją z funkcji prezesa SM Michowianka zwolnił dyscyplinarnie trzej kierowników działów. Dwa tygodnie później jeden z nich zastąpił go na tym stanowisku.

7 stycznia Rada Nadzorcza przyjęła rezygnację Jana Chabrosa, prezesa Zarządu, który stał na czele Spółdzielni Mleczarskiej "Michowianka" od 23 marca 2009 roku. Nowym prezesem został Marek Barszcz, dotychczasowy kierownik Transportu i Zaopatrzenia michowskiej spółdzielni.

  - Wybór na prezesa to duża odpowiedzialność, ale też powód do dumy. Oczywiście, obawy zawsze występują w takiej sytuacji. Czy sobie poradzę? Trzeba podjąć wyzwanie i wziąć się do pracy. Wierzę, że mi się uda sprawnie poprowadzić firmę i liczę na pozytywne efekty i zadowolenie wszystkich członków naszej spółdzielni, zarówno rolników, jak i pracowników - mówi nowy prezes.

O możliwej zmianie w kierowaniu michowską mleczarnią mówiło się w firmie od kilku tygodni.

- Przypuszczałem, że może zostać zgłoszona moja kandydatura - mówił w rozmowie ze Wspólnotą nowy prezes spółdzielni. - Miesiąc temu radni zaproponowali mi objęcie tej funkcji. Miało wtedy dojść do ugody pomiędzy byłym już prezesem a Radą Nadzorczą. Taki był plan, ale prezes wycofał się z tego porozumienia. To było porozumienie między RN a prezesem, ja byłem tym człowiekiem, któremu zaproponowano objęcie funkcji po ustąpieniu prezesa. Miałem się zastanowić.

 

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE