Reklama

Dwóch ludzi zostało w płonącej hali

Opublikowano:
Autor:

Dwóch ludzi zostało w płonącej hali - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Na terenie składnicy Agencji Rezerw Materiałowych w Niemcach jednostki OSP należące do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego przećwiczyły akcję ratunkową.

Scenariusz przewidywał wybuch pożaru w wielkopowierzchniowej hali magazynowej wskutek niewłaściwego zabezpieczenia prowadzonych prac. Próba ugaszenia ognia przez pracowników przy pomocy gaśnic i hydrantów wewnętrznych nie przyniosła rezultatu, ogień i dym rozprzestrzenił się na dużą powierzchnię stwarzając zagrożenie dla sąsiednich obiektów. Po przeprowadzonej ewakuacji pracowników okazało się, że brakuje dwóch osób.

W ćwiczeniach udział wzięły 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Lubartowie, po jednym z JRG nr 4 w Lublinie i JRG w Łęcznej, jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Niemcach, 9 zastępów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu lubartowskiego (Kamionka, Firlej, Pałecznica, Ostrówek, Ostrów Lubelski, Nowa Wola, Uścimów, Wólka Rokicka, Przytoczno), a także pracownicy Agencji Rezerw Materiałowych, Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Lubartowie, przedstawiciele sąsiednich baz i gmin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE