Reklama

Daniel Górny z I LO w Lubartowie w reprezentacji województwa lubelskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZS2

Daniel Górny z I LO w Lubartowie w reprezentacji województwa lubelskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W dniach od 8 do 11 kwietnia 2018 r. w Gdańsku odbyła się wizyta studyjna finalistów Olimpiady Solidarności na którą zaproszono 48 uczniów, po trzech z każdego województwa. Lubelszczyznę reprezentowali: Wiktoria Pacek, uczennica II LO im. Piotra Firleja w Lubartowie, Aleksandra Sajnaj, uczennica III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie oraz uczeń Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie Daniel Górny z klasy II a.

Podczas pobytu na Wybrzeżu młodzi ludzi zostali poprowadzeni śladami wydarzeń historycznych w latach 1970-90. Szlak "Gdańsk - miasto wolności" wiódł min. pod Pomnik Poległych Stoczniowców, Bramę nr 2 dawnej Stoczni Gdańskiej im. Lenina oraz wystawę stałą, mieszczącą się w nowoczesnym Europejskim Centrum Solidarności. Ogromną atrakcją okazało się też nocne zwiedzanie przepięknej starówki gdańskiej z bardzo ciekawą narracją przewodnika.

Jednak główny cel wizyty studyjnej to udział w warsztatach z autoprezentacji, wystąpień publicznych, filmu, dziennikarstwa i kreatywności. Zajęcia były prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie, z użyciem profesjonalnego sprzętu. Warsztaty te, zapewne okażą się pomocne w przygotowaniu i zaprezentowaniu filmu lub prezentacji multimedialnej, w jak najbardziej atrakcyjnej formie, podczas uroczystego finału, który odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2018 roku w Katowicach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE