Reklama

Damian Bogusz i Bartosz Bicz stypendystami „Lubelskiej Kuźni talentów”

Opublikowano:
Autor:

Damian Bogusz i Bartosz Bicz stypendystami „Lubelskiej Kuźni talentów” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Uczniowie lubartowskiego technikum informatycznego wzięli udział w poniedziałek w gali wręczenia stypendiów dla najzdolniejszych uczniów województwa lubelskiego.

Lubelskie po raz kolejny realizuje w bieżącym roku szkolnym program stypendialny pt. „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019”, który skierowany jest do szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów zawodowych. Wsparcie popłynie do 233 uczniów techników, zasadniczych szkół zawodowych oraz szkół policealnych. Finansowy zastrzyk wiedzy wyniesie 400 zł miesięcznie i będzie wypłacany uczniom do końca czerwca 2019 roku. Otrzymane stypendium uczniowie mogą przeznaczyć na cele edukacyjne związane z ich potrzebami naukowymi m.in. udział w kursach i zajęciach pozaszkolnych, obozach naukowych, wymianach językowych, zakup literatury fachowej, książek, podręczników, wyposażenie własnej pracowni, warsztatu w narzędzia, materiały czy ubiór ochronny w ramach nauczanego zawodu. Uroczysta gala wręczenia stypendiów ufundowanych przez Zarząd Województwa Lubelskiego odbyła się w Centrum Spotkania Kultur.

-Wierzymy, że m.in. dzięki takim uczniom jak Bogusz i Bartek nasze technikum informatyczne nadal będzie klasyfikowane, jako jedna z najlepszych szkół technicznych w województwie i w kraju. Wielkie gratulacje dla chłopaków i ich nauczycieli - powiedział obecny na uroczystości v-dyr. ZS nr 2 w Lubartowie, pan Zbigniew Sajda.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE