Reklama

Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane

Opublikowano:
Autor:

Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Pod koniec ubiegłego tygodnia w ZS nr w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów szkoły, którzy uczestniczyli w projekcie „Młodzieżowe przedsiębiorstwo”.

Była to  gra edukacyjna, w ramach której 9 uczniów założyło realnie działającą firmę, mającą postać spółki jawnej. Prowadzili wszelkie działania tak jak w prawdziwie działającym przedsiębiorstwie: produkowali wyroby gotowe, wypełniali wszelkie wymagane deklaracje, płacili podatki, ubezpieczenia społeczne i poprzez działania marketingowe zachęcali swoich klientów do zakupu oferowanych przez siebie produktów. Projekt trwał przez około 7 miesięcy, tak więc pracy było dość dużo. Opiekunem projektu, czyli konsultantem biznesowym, była pani Iwona Lal, nauczyciel podstaw przedsiębiorczości, a zarazem współwłaściciel lokalnego przedsiębiorstwa.

Uczniowie nabyli wiele umiejętności praktycznych jak należy prowadzić własne przedsiębiorstwo, a te jak wiadomo są bezcenne. Zakończenie projektu uwieńczone było uzyskaniem certyfikatu, który w przyszłości może stanowić załącznik do CV.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE