Reklama

Będzie konkurs na dyrektora pośredniaka i SP ZOZ

Opublikowano:
Autor:

Będzie konkurs na dyrektora pośredniaka i SP ZOZ - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Zgodnie z zapowiedziami Ryszard Smerdel nie jest już dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Lubartowie. Były burmistrz Ostrowa Lubelskiego będzie teraz pracował w tamtejszym Zespole Szkół. Wkrótce zostanie ogłoszony konkurs na nowego dyrektora pośredniaka.

Pod koniec stycznia informowaliśmy na łamach "Wspólnoty", że dni Ryszarda Smerdla na stanowisku szefa PUP w Lubartowie są policzone. - Rozstajemy się za porozumieniem obu stron, dogadaliśmy się w tej kwestii. Powód? Ta decyzja zapadła w związku z różnymi potrzebami naszych placówek - odpowiadała na nasze pytanie o przyczyny zmiany w szefostwie PUP w Lubartowie Ewa Zybała, starosta powiatu lubartowskiego (PUP podlega pod władze powiatu). - Rzeczywiście, zawarliśmy takie wstępne porozumienie - potwierdzał Ryszard Smerdel. Zmiana kadrowa stała się faktem.

- Ryszard Smerdel wrócił do szkoły, z której był urlopowany (Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim - przyp. red.). Chyba będzie pełnił obowiązki nauczyciela. Pani dyrektor zadecyduje o tym, w jakim zakresie będzie pracował - potwierdziła nam w miniony piątek Ewa Zybała.
W przyszłym roku Starostwo Powiatowe ogłosi kolejne konkursy na dyrektorskie stanowiska w swoich placówkach, np. w Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie.
- Wkrótce też ogłosimy konkurs na dyrektora szpitala, bo kończy się termin pełnienia obowiązków Sylwii Domagale - zapowiada szefowa Starostwa Powiatowego.
 
Więcej w papierowym wydaniu Wspólnoty Lubartowskiej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE