Reklama

Będzie klasyfikacja maturzystów, związkowcy protestowali w Warszawie

Opublikowano:
Autor:

Będzie klasyfikacja maturzystów, związkowcy protestowali w Warszawie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Rady pedagogiczne dotyczące klasyfikacji maturzystów odbędą się. We wtorek 23 kwietnia nauczyciele z powiatu lubartowskiego uczestniczyli w manifestacji pod siedzibą MEN w Warszawie.

Szef ZNP w powiecie lubartowskim Włodzimierz Kosior informuje, że dziś odbędą się rady klasyfikacyjne w szkołach ponadgimnazjalnych w powiecie lubartowskim, maturzyści zostaną sklasyfikowani.

We wtorek 23 kwietnia grupa 45 nauczycieli z powiatu lubartowskiego uczestniczyła w manifestacji ZNP pod siedzibą Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie.

- Wyraziliśmy swoje niezadowolenie, nikt z ministerstwa nie raczył pofatygować się do nas - mówi Włodzimierz Kosior. Uważa, że zarząd główny ZNP podjął słuszną decyzję odmawiając udziału w proponowanym przez rząd "okrągłym stole". Według Włodzimierza Kosiora udział w rozmowach o niesprecyzowane formule nie miał sensu.

- Według moich informacji w lubartowskich szkołach strajk trwa - mówi zastępca burmistrza Jakub Wróblewski. Jak dowiedzieliśmy się w szkołach podstawowych w Lubartowie, akcja protestacyjna jest kontynuowana. Egzaminy ósmoklasistów i gimnazjalne odbyły się bez problemów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE