Reklama

Amunicja, wnyki i poroża zwierząt znalezione u 38-latka

Opublikowano:
Autor:

Amunicja, wnyki i poroża zwierząt znalezione u 38-latka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Amunicję, 10 sztuk czaszek z porożem zwierząt łownych oraz wnyki ze stalowego drutu znaleźli lubartowscy kryminalni u 38-latka z gm. Baranów. Mężczyzna był już wcześniej znany policjantom. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Do przeszukania w mieszkaniu u 38-latka doszło wczoraj w godzinach popołudniowych. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że na jednej z posesji w gminie Baranów mogą znajdować się przedmioty nielegalnego pochodzenia. Policjanci pojechali na miejsce. Na miejscu lubartowscy kryminalni znaleźli amunicję oraz trofea nielegalnie skłusowanej zwierzyny- 10 szt. czaszek z porożem zwierząt łownych. Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych znaleziono również 14 sztuk wnyków z drutu stalowego. Ujawnioną amunicję, przyrządy kłusownicze i trofea zwierząt zabezpieczono.

Teraz 38-latek odpowie przed sądem za nielegalne posiadanie amunicji i narzędzi służących do kłusownictwa, a także za nielegalne posiadanie trofeów myśliwskich. Grozi mu za to do 8 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE