Reklama

8 osób zatrzymanych w związku z narkotykami

Opublikowano:
Autor:

8 osób zatrzymanych w związku z narkotykami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Kryminalni z lubartowskiej komendy ustalili i zatrzymali 8 osób w wieku od 18 do 51 lat, które odpowiadają za posiadanie i udzielanie narkotyków. Dzisiaj, wobec trzech mężczyzn Sąd Rejonowy w Lubartowie zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy.

W poniedziałek kryminalni z Lubartowa ustalili osoby, odpowiedzialne za posiadanie i udzielanie środków narkotycznych na terenie gm. Kock. 8 osób zostało zatrzymanych. Są  to mężczyźni w wieku od 18-51 lat.

    51-latkowi udokumentowano  dystrybucję nie mniej niż 1,5 kg. marihuany, 21-latek odpowiadać będzie za obrót nie mniej niż 1 kg. marihuany, natomiast 18-latkowi udowodniono obrót nie mniej niż 0,5 kg. amfetaminy. W znalezieniu substancji narkotycznych brały udział specjalnie szkolone psy, które znalazły narkotyki. Środki narkotyczne schowane były w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych.

    Dzisiaj, wobec trzech mężczyzn Sąd Rejonowy w Lubartowie zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy. Sprawa jest rozwojowa. Za posiadanie i udzielanie środków narkotycznych grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE