Reklama

Reklama

Zmarł Sławomir Zdunek. Był nauczycielem i dyrektorem szkół w Lubartowie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zmarł Sławomir Zdunek. Był nauczycielem i dyrektorem szkół w Lubartowie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Za zasługi dla szkolnictwa otrzymał m.in. nagrodę Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Reklama

17 lipca zmarł Sławomir Zdunek. Był wieloletnim nauczycielem, uczył informatyki. Był dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza. Po jej likwidacji objął stanowisko dyrektora Gimnazjum nr 2. Tę funkcję pełnił przez cały czas istnienia gimnazjum. Za jego kadencji powstało przy szkole nowoczesne wielofunkcyjne boisko.

 Po likwidacji gimnazjów Sławomir Zdunek był wicedyrektorem SP 3 w Lubartowie. W tej szkole był nauczycielem informatyki i edukacji dla bezpieczeństwa.
Za zasługi dla szkolnictwa był doceniany, m.in. w 2016 r. otrzymał nagrodę burmistrza Lubartowa Janusza Bodziackiego, a w 2019 r. nagrodę Kuratora Oświaty. W 2018 r. był wśród osób uhonorowanych przez burmistrza medalem z okazji stulecia niepodległości.
W czerwcu bieżącego roku wygrał konkurs na dyrektora ZS 2 w Lubartowie. Tej funkcji już nie obejmie - zmarł w niedzielę 17 lipca podczas przejażdżki rowerem. Jak informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej, dwóch rowerzystów jechało przez Jawidz, jeden z nich źle się poczuł. Wezwana została karetka pogotowia, lekarz stwoerdził zgon.
Sławomir Zdunek miał 59 lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE