Wielki sukces biegaczy z II LO w Lubartowie. Biegi przełajowe w Leszkowicach (zdjęcia)

Informacje lubartowskie Na biegach przełajowych dobrze wypadły ekipy męska i dziewcząt z II LO.

We wtorek 28 września w Leszkowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowych oraz indywidualnych biegach przełajowych. Dzień ten okazał się bardzo szczęśliwy dla naszych biegaczy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców, którzy odnieśli ogromny sukces. W kategorii dziewcząt w klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajęła Klaudia Matyjaszczyk z klasy 1i,  a w klasyfikacji drużynowej nasze biegaczki zajęły II miejsce.

W kategorii chłopców to nasza męska drużyna w składzie: Gabriel Obodziński, Olaf Oniszczuk, Bartłomiej Obodziński, Nazar Chumachenko, Antoni Obodziński i Mateusz Urban, zdobyła I miejsce. W klasyfikacji indywidualnej  II miejsce zajął Gabriel Obodziński, a Olaf Oniszczuk zajął III miejsce.

Opiekunem zawodników i zawodniczek był pan Marcin Świderek.