Reklama

Reklama

W Lubartowie zmodernizują ulice

Opublikowano:
Autor:

W Lubartowie zmodernizują ulice - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Miasto ogłosiło przetarg na modernizację ulic: Parkowej od skrzyżowania z Akacjową w stronę wschodnią, Akacjowej, ul. od Solbetu, Królowej Jadwigi, Miszka I i Jana III Sobieskiego.

Reklama

Na ul. Królowej Jadwigi mają być przeprowadzone m.in. usunięcie dotychczasowej nawierzchni, przygotowanie koryta pod konstrukcję drogi i zjazdów, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, z kostki mają też być wykonane zjazdy do posesji.
Na ul. Jana III Sobieskiego ma być zdjęty humus, nawierzchnia jezdni ma być zbudowana z kostki betonowej, zjazdy do przyległych nieruchomości mają być przebudowane.
Na ul. Mieszka I prace mają polegać na regulacji wysokości studzienek, skrzynek i zasuw urządzeń kanalizacyjnych i wodociągowych. Istniejące urządzenia mają być zabezpieczone rurami ochronnymi.
Na ulicy do Solbetu ma być wykonana nawierzchnia bitumiczna, chodniki, zjazdy.
Na ul. Akacjowej planowana jest budowa sieci kanalizacji deszczowej, wykonanie ciągu pieszo - rowerowego, chodnika i zjazdów. Odcinek sieci kanalizacji deszczowej ma powstać też na ul. Parkowej.
Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać oferty do 22 maja.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy