Reklama

Reklama

Starszy brygadier Krzysztof Romanek odchodzi ze służby. Pożegnanie zastępcy komendanta PSP w Lubartowie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: PSP Lubartów

Starszy brygadier Krzysztof Romanek odchodzi ze służby. Pożegnanie zastępcy komendanta PSP w Lubartowie - Zdjęcie główne

foto PSP Lubartów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Pożegnanie starszego brygadiera Krzysztofa Romanka odbyło się dziś w Komendzie Powiatowej PSP w Lubartowie.

Reklama

St. bryg. Krzysztof Romanek służył w lubartowskiej straży pożarnej od 1994 roku. W czasie służby realizował obowiązki służbowe w komórkach organizacyjnych ds. kadrowych, operacyjnych, jednostce ratowniczo-gaśniczej, wyróżniając się pracowitością, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Doceniany przez przełożonych awansował na kolejne stanowiska służbowe, aż z dniem 1 sierpnia 2018 r. został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie.
Za działalność zawodową i społeczną został odznaczony Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa, Brązową, Srebrną i Złotą Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej. W roku 2020 Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył Pana Krzysztofa Romanka srebrnym medalem za długoletnią służbę.
Z dniem 31 stycznia 2022 r. st. bryg. mgr inż. Krzysztof Romanek został zwolniony ze służby w Państwowej Straży Pożarnej - przedstawia sylwetkę st. bryg. Romanka Komenda Powiatowa.

W uroczystym pożegnaniu zastępcy komendanta uczestniczył Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Szczepan Goławski.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy