Reklama

Reklama

Powiat lubartowski: Znamy nazwiska dyrektorów trzech powiatowych szkół. Będzie zmiana w szkole przy Chopina

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Powiat lubartowski: Znamy nazwiska dyrektorów trzech powiatowych szkół. Będzie zmiana w szkole przy Chopina - Zdjęcie główne

Sławomir Zdunek jest aktualnie wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie, w przeszłości był dyrektorem Gimnazjum nr 2 w Lubartowie | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Komisja Konkursowa wskazała kandydatów na dyrektorów trzech szkół podlegających pod Starostwo Powiatowe w Lubartowie. W jednej z najważniejszych placówek w powiecie dojdzie do zmiany dyrektora.

Reklama

Nowych dyrektorów wybierano w trzech powiatowych placówkach: Zespole Szkół w Kocku, Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Firleju oraz Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie. 

Zgłoszone kandydatury oceniała 15-osobowa Komisja Konkursowa, złożona z przedstawicieli Zarządu Powiatu, Lubelskiego Kuratora Oświaty, rad pedagogicznych i rodziców oraz związków zawodowych. Przewodniczącym Komisji został Andrzej Sekuła ze Starostwa Powiatowego w Lubartowie.

W przypadku ZS w Kocku i SOSW w Firleju do konkursu zgłosiły się jedynie dotychczasowe dyrektorki tych placówek: Ewa Guz i Helena Chadaj. Obie zostały wskazane przez Komisję jako kandydatki na dyrektorki.

Inaczej było w przypadku ZS nr 2 w Lubartowie, gdzie kandydatów było dwóch: Zbigniew Sajda oraz Sławomir Zdunek. Pierwszy z nich obecnie jest pełniącym obowiązki dyrektora w tej jednostce. Drugi jest aktualnie wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie, w przeszłości był dyrektorem Gimnazjum nr 2 w Lubartowie. I to właśnie na Sławomira Zdunka postawiła Komisja, wskazując go jako kandydata na dyrektora.

Kolejny krok to zatwierdzenie przez Zarząd Powiatu Lubartowskiego kandydatów wybranych przez Komisję. Zostaną oni powołani na 5-letnie kadencje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy