Reklama

Reklama

Oświadczenie dyrektora SP 3 w Lubartowie w sprawie ataku na nauczycielkę. Zastępca burmistrza odczytał je na sesji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Oświadczenie dyrektora SP 3 w Lubartowie w sprawie ataku na nauczycielkę. Zastępca burmistrza odczytał je na sesji - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Na sesji Rady Miasta w czerwcu o atak na nauczycielkę pytali radni Teodor Czubacki i Marek Polichańczuk. Na dzisiejszej sesji przedstawiono stanowisko dyrektora SP 3 Mariana Bobera.

Reklama

Oświadczenie dyrektora odczytał zastępca burmistrza Tadeusz Małyska.

- Potwierdzm fakt, że 28 kwietnia 2022 r. doszło do naruszenia cielesnej nauczycielki przez ucznia, jednak nie rozumiem szeregu pytań radnych, którzy wypowiadają się slowami "słyszałem", "z tego co wiem", "z tego co mi wiadomo". Zadam więc pytanie: od kogo radny to wiedział bądź słyszał. Jako szkoła nie otrzymaliśmy w tej sprawie żadnego pisma od rodzica, a tym bardziej od nauczyciela. Wszystkie stosowne procedury zostały zastosowane. Uważam, że poruszanie takich problemów na sesji Rady Miasta, która jest jawna, jest naruszeniem ochrony danych osobowych. Wprawdzie nie podano konkretnych nazwisk, jednak pewne fakty wskazują na konkretne osoby - napisał dyrektor Marian Bober w oświadczeniu. Odnosi się do wypowiedzi radnych na sesji 22 czerwca, opisuje zachowanie ucznia, który sprawiał problemy i działania jakie szkoła podjęła. Opisuje też incydent z 28 kwietnia.

- Policja była powiadomiona o niepożądanych zachowaniach ucznia dużo wcześniej przed incydentem - pisze dyrektor.

O sprawie pisaliśmy w 26 numerze Wspólnoty.

 

 

Więcej wkrótce w papierowym wydaniu Wspólnoty

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy