W Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Lubartowie odbyła się Olimpiada Sportowa, którą profesjonalnie przygotował i poprowadził pan Przemek Aftyka – nauczyciel wychowania fizycznego. Na dzieci czekało mnóstwo ciekawych konkurencji, zabaw i aktywności ruchowych. Nie zabrakło uśmiechów, radości i zdrowej rywalizacji. Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji czuwali absolwenci naszego przedszkola, których pomoc i wsparcie było nieocenione. To był dzień pełen pozytywnych emocji, świetnej zabawy i wspólnie spędzonego czasu. Gratulujemy wszystkim małym sportowcom - opisują imprezę Anna Namiota i Urszula Marczuk z Przedszkola nr 1.
Olimpiada Sportowa w Przedszkolu Miejskim Nr 1 (zdjęcia)
Opublikowano:
Autor: red.
reklama
Informacje lubartowskieNa dzieci czekało mnóstwo ciekawych konkurencji, zabaw i aktywności ruchowych.
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.