Reklama

Reklama

Odwołają Zarząd Powiatu? 24 sierpnia sesja Rady Powiatu

Opublikowano:
Autor:

Odwołają Zarząd Powiatu? 24 sierpnia sesja Rady Powiatu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Odwołanie Zarządu Powiatu jest w porządku obrad najbliższej sesji Rady Powiatu.

Reklama

Sesja rozpocznie się 24 sierpnia o godz. 13. W porządku obrad:

1.     Otwarcie sesji.

2.     Przedstawienie porządku obrad.

3.     Sprawozdanie Starosty Lubartowskiego z działalności Zarządu Powiatu w okresie między sesjami oraz wykonania uchwał Rady Powiatu.

4.     Rozpatrzenie projektu i podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad rozliczania tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli, dla których ustalony plan zajęć jest różny w poszczególnych okresach roku szkolnego, zasad udzielania i rozmiaru obniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowiska kierownicze oraz ustalenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dla niektórych nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Lubartowski.

5.     Rozpoznanie wniosku o odwołanie Zarządu Powiatu w Lubartowie z przyczyny nieudzielenia absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2021 rok.

6.     Rozpoznanie wniosku o odwołanie Zarządu Powiatu w Lubartowie z przyczyny nieudzielenia wotum zaufania za 2021 rok.

7.     Informacja Starosty Lubartowskiego o złożonych interpelacjach i zapytaniach radnych oraz udzielonych odpowiedziach.

8.     Wolne wnioski i informacje.

9.     Zamknięcie sesji.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy