Reklama

Reklama

MOSiR Lubartów przeprasza za wpadkę na biegach Lewarta.

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

MOSiR Lubartów przeprasza za wpadkę na biegach Lewarta. - Zdjęcie główne

XXVII Biegi Lewarta

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Część zawodników na XXVII Biegach Lewarta pobiegła niewłaściwą trasą. Mieli żal do organizatorów. MOSiR opublikował komunikat w tej sprawie.

Reklama

W niedzielę 16 kwietnia zorganizowano XXVII Biegi Lewarta. Orgnizatorem był MOSiR Lubartów. Na starcie biegu głównego stanęło około stu biegaczy. Niektórzy jednak pobiegli niewłaściwą trasą - na skrzyżowaniu u. Mickiewicza z ul. Lubelską zabrakło wyraźnego oznaczenia trasy, część biegaczy zmyliła przez to drogę. 
 
Uczestnicy biegu mieli zastrzeżenia co do organizacji biegu. Zwycięzcy, który stanęli na podium, w rozmowie ze Wspólnotą mówili:
 
 
- Dobrze by było, gdyby ktoś stał na punktach kontrolnych, powinno być lepsze oznakowanie na trasie, pomyliliśmy trasy - zwracała uwagę zdobywczyni II miejsca w kategorii Open Kobiet.
 
 
Zwycięzca biegu w ktegorii mężczyzn mówił: - Biegłem za radiowozem i pobiegłem w dobrym kierunku, ale powinien być ktoś na zakręcie, żeby wskazywać drogę.  
 
 
Dyrekcja MOSiR Lubartów opublikowała na facebooku komunikat w sprawie pomyłki na trasie:
W związku z wczorajszymi Biegami Lewarta bardzo PRZEPRASZAMY Wszystkich Uczestników za zaistniałą sytuację do jakiej doszło na trasie (14 posterunek: Lubelska-Mickiewicza).
Złożyło się na to wiele czynników m.in: doszło do nieporozumienia między organizatorem, a służbami porządkowymi co do zabezpieczenia trasy na tym odcinku.
Pomimo wcześniejszego opublikowania trasy, nie uniknęliśmy niefortunnej, dla części zawodników, omyłki. Nie mniej jednak w pełni bierzemy odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.
Wyciągniemy wnioski i zapewniamy, że taka sytuacja się już nigdy nie powtórzy.
Jeszcze raz Wszystkich serdecznie przepraszamy !
 
 
Nie wszyscy uczestnicy biegu są usatysfakcjonowani przeprosinami.
- Wy widzicie "niefortunną omyłkę", a ja widzę spowodowanie zagrożenia dla życia i zdrowia zawodników biegnących główną ulicą miasta przy otwartym ruchu ulicznym. Nie wspominając o całkowitym wypaczeniu wyników co najmniej pierwszej dziesiątki - napisał jeden z biegaczy w komentarzu.
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy