Mikołajki w MKS "LUBARTÓW"! 119 sportowców z prezentami!
Opublikowano:
Autor: MKS
Zobacz
galerię
5
zdjęć
galerię
5
zdjęć
reklama
Informacje lubartowskieW tegorocznej edycji udział wzięło 119 młodych sportowców uczęszczających do MKSu na zajęcia zorganizowane.
reklama
4 grudnia Młodzieżowy Klub Sportowy "Lubartów" jak co roku zorganizował "Mikołajki z MKS". Cykliczne wydarzenie z roku na rok nabiera tempa. W tegorocznej edycji udział wzięło 119 młodych sportowców uczęszczających do MKSu na zajęcia zoorganizowane takie jak: POWER KIDS 3-5 lat, POWER KIDS 6-9 lat, MMA JUNIOR, DANCE KIDS 5-8 lat, DANCE JUNIOR 9-14 lat. W wydarzeniu udział brała też drużyna MOSiR Lubartów rocznik 2015 - 40stu chłopców.
Wydarzenie rozpoczęło się od wizyty Świętego Mikołaja i rozdania prezentów grzecznym sportowcom! Następnie w przystrojonej sali FITNESS odbyła się DYSKOTEKA!
Szczególne podziękowania dla firmy Gastro4you i Pana Marcina Zmysłowskiego za wypożyczenie wielkiego tronu dla Świętego Mikołaja. Podziękowania również dla Pana Rafała Nowosielskiego z Epaka Lubartów za super maskotkę dla dzieci!
Jest to kolejna inicjatywa MKSu skierowana do Lubartowskiej Społeczności. Tym razem dla najmłodszych mieszkańców naszego Miasta.
reklama
reklama
1 z 5
2 z 5
3 z 5
4 z 5
5 z 5
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.