Reklama

Reklama

Miasto pomoże szpitalowi w Lubartowie? Burmistrzowie spotkali się z dyrekcją szpitala

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Miasto pomoże szpitalowi w Lubartowie? Burmistrzowie spotkali się z dyrekcją szpitala - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Burmistrz Krzysztof Paśnik i jego zastępca Tadeusz Małyska spotkali się z p.o. dyrektorem szpitala Mirosławem Makarewiczem i ordynatorami niektórych oddziałów. Rozmawiali o wsparciu miasta dla SP ZOZ.

Reklama

Szpital jest placówką powiatową, ale radni miejscy również chcą pomóc SP ZOZ, który leczy m.in. meszkańców Lubartowa i  jest jednym z największych pracodawców w mieście.

Wniosek o wsparcie dla szpitala grupa radnych zgłaszała już w grudniu, ale został odrzucony większością głosów. Na dzisiejszej sesji radny Marek Polichańczuk złożył wniosek o zabezpieczenie w budżecie miasta 300 tys. zł na zakup sprzętu dla szpitala do końca czerwca. Wniosek został odrzucony - 10 radnych było przeciw, 9 za.

Jest jednak szansa wsparcia szpitala. Burmistrz Krzysztof Paśnik i zastępca burmistrza Tadeusz Małyska spotkali się 27 stycznia z p.o. dyrektorem Mirosławem Makarewiczem i ordynatorami niektórych oddziałów. Ustalono, że szpital przekaże miastu listę zapotrzebowania, a miasto zakupi wymagany sprzęt i przekaże szpitalowi.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy