Reklama

Reklama

Miasteczko ruchu drogowego dla przedszkolaków w Lubartowie

Opublikowano: wt, 23 mar 2021 09:08
Autor:

Miasteczko ruchu drogowego dla przedszkolaków w Lubartowie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Mini znaki i sygnalizatory drogowe, maty antypoślizgowe z przejściem dla pieszych oraz makiety imitujące pojazdy to wyposażenie miasteczka edukacyjnego, które zakupiła dla celów edukacyjnych Komenda Powiatowa Policji w Lubartowie. Dzięki nim przedszkolaki poprzez zabawę będą uczyć się bezpiecznego zachowania na drodze.

Reklama

Edukacyjne miasteczko ruchu drogowego zostało pozyskane dzięki staraniom Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz wsparciu  jednej z lubartowskich firm.

Mini znaki i sygnalizatory drogowe, maty antypoślizgowe z przejściem dla pieszych oraz makiety imitujące pojazdy to elementy jego wyposażenia, które mają służyć najmłodszym dzieciom podczas zajęć przedszkolnych.

- Mini miasteczko dla przedszkolaka to nieoceniona pomoc dydaktyczna w edukacji najmłodszych dzieci. Umożliwia aktywne uczestnictwo dzieci w zajęciach odzwierciedlających  zachowania w ruchu drogowym. Przy pomocy tego zestawu dzieci uczą się poprzez zabawę i zdobywają doświadczenie w warunkach zbliżonych do naturalnych sytuacji na drodze - mówią starszy sierżant Jagoda Stanicka i starszy sierżant Grzegorz Czerwiński.  

Takie miasteczko może być używane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Ken

    zanowni pracownicy szpitala jak zapewne wiecie w kwietniu tego roku do szpitala na kontrolę zostanie wprowadzona komisją rewizyjna .Celem tej komisji będzie sprawdzenie polityki kadrowej i finansowej dyrekcji szpitala.Jesli jesteś pracownikiem szpitala I jego dobro jest dla Ciebie ważne to nawet anonimową na adres starostwa powiatowego w Lubartowie na dane radnych Marzędy lub Bielskiego przesyłaj wszelkie informacje o nieprawidłowościach w szpitalu.Kazda taka informacja nas interesuje i będzie gruntownie sprawdzona przez Komisję Rewizyjną.Nie darujmy Domagale i niech poniesie konsekwecje za wszelkie nieprawidlowosci.Pani Domagała zadłużyła nasz szpital zwalniała naszych kolegów i koleżanki.Ludzie bierzcie się do pisania.Czlonkowie komisji wiedząc o nieprawidłowościach tam będą kontrolować.