Lubartów: 3:2 dla samorządowców. Pokonali policję i straż pożarną

Opublikowano: sob, 25 wrz 2021 16:55

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Informacje lubartowskie W meczu drużyn samorządowców i służb mundurowych wygrali samorządowcy. Mecz odbył się dziś na stadionie MOSiR w Lubartowie.

W pierwszej połowie wydawało się, że przewaga jest po stronie mundurowych. Połączona drużyna policji i straży pożarnej częściej atakowała bramkę samorządowców. Tę drużynę tworzyli pracownicy i radni z powiatu, miasta i gminy Lubartów. Ale już pod koniec pierwszej połowy po "majchersztyku" - strzale Pawła Majchra z MOSiR Lubartów - samorządowcy objęli prowadzenie. W drugiej połowie Zbigniew Grzesiak z drużyny samorządowców dwukrotnie umieścił piłkę w bramce mundurowych.

Policjanci i strażacy walczyli dzielnie do końca, Łukasz Kwas dwukrotnie wbił gola samorządowcom. Do końca meczu nie udało im się jednak wyrównać. Samorządowcy wygrali 3:2.