Reklama

Reklama

Krystyna Jeziorska wygrywa konkurs na dyrektora biblioteki w Lubartowie (aktualizacja)

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Krystyna Jeziorska wygrywa konkurs na dyrektora biblioteki w Lubartowie (aktualizacja) - Zdjęcie główne

Krystyna Jeziorska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Komisja konkursowa rekomenduje Krystynę Jeziorską na stanowisko dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubartowie. Uzyskała 3 głosy od czteroosobowej komisji.

Reklama

Na stanowisko dyrektora MBP w Lubartowie kandydowało 6 osób, z których jedna nie została dopuszczona do konkursu z powodów formalnych. Została piątka kandydatów.

Komisja konkursowa w składzie Grzegor Gregorowicz, Tomasz Szołtek, Artur Kuśmierzak i Michał Błaszczak zebrała się 26 lipca. Stawiło się czworo kandydatów:

Krystyna Jeziorska - nauczycielka w Przedszkolu nr 5 w Lubartowie, od 12 lat pracuje w oświacie, działa w Klubie Abstyenta Nadzieja, nie pracowała zawodowo w bibliotece.

Andrzej Rybak - wieloletni pracownik MBP w Lubartowie, od 2003 r. kierownik działu dla Dorosłych i dla Dzieci,

Grzegorz Winnicki - instruktor w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie,

Leszek Zieliński - prezes zarządu Lokalnej Grupy Działania Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem od 13 lat, wcześniej pracownik Urzędu Pracy nie pracował zawodowo w blibiotece

Komisja przeprowadzała z kandydatami rozmowy, w których przedstawiali swoje koncepcje działania biblioteki.

Każdy członek komisji miał jeden głos. Najwięcej - aż trzy - zdobyła Krystyna Jeziorska. Jeden głos oddano na Grzegorza Winnickiego, pozostali kandydaci nie otrzymali żadnych głosów.

- Pani Jeziorska najpełniej przedstawiła wizję funkcjonowania biblioteki - mówi przewodniczący komisji Grzegorz Gregorowicz.

Aktualizacja:

Po rozmowie pytaliśmy kandydatów o koncepcje, jakie przedstawili, Krystyna Jeziorska udzieliła nam wypowiedzi, którą opublikowaliśmy, otrzymaliśmy jednak sms, w którym wycofuje zgodę na publikację wypowiedzi.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy