Reklama

Reklama

Głosowanie na Budżet Obywatelski w Lubartowie. Dziś do północy, jutro do 23.59

Opublikowano:
Autor:

Głosowanie na Budżet Obywatelski w Lubartowie. Dziś do północy, jutro do 23.59 - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Trwa głosowanie na projekty z Budżetu Obywatelskiego. Można głosować także przez internet.

Reklama

Głosować można  tradycyjnie w Urzędzie Miasta i drogą elektroniczną. W urzędzie  można głosować w godzinach 9 - 17. Głosowanie w formie elektronicznej będzie trwało od północy 25 września, zakończy się 26 września o godz. 23.59.

Żeby zagłosować elektronicznie, trzeba wejść na stronę http://www.lubartow.budzet-obywatelski.org i kliknąć hasło "Głosuj online". Potem należy kliknąć "Rozpocznij głosowanie". Można głosować na maksymalnie trzy projekty. Żeby to zrobić, trzeba na karcie do głosowania zaznaczyć "Wybierz".

Należy uzupełnić swoje dane przez podanie numeru PESEL, potwierdzić akceptację Polityki Prywatności systemu oraz Oświadczenie o prawdziwości podanych danych, klikając w kwadraty pod tekstem Oświadczenia i kliknąć "Dalej". Następnie należy podać swój numer telefonu w celu weryfikacji głosu i kliknąć "Wyślij kod". Z jednego numeru telefonu mogą korzystać dwie osoby uczestniczące w głosowaniu. Wreszcie trzeba wpisać kod z otrzymanego SMS i kliknąć "Zagłosuj".

Głosujący w sposób tradycyjny w Urzędzie Miasta otrzymują kartę do głosowania, po przedstawieniu dowodu tożsamości. Przy wybranych projektach - maksymalnie trzech - należy postawić znak X. Jeśli zaznaczy się więcej niż trzy projekty lub nie zaznaczy się żadnego - głos jest nieważny.

 

Do wyboru są cztery projekty:

XXIX Święto Roweru - szacunkowy koszt 179 015 zł.

Budowa 14 szt. stoisk handlowych na placu przed ratuszem na potrzeby imprez okolicznościowych oraz handlu koszyczkowego w centrum miasta - szacunkowy koszt 176 608 zł.

Budowa placu zabaw w Parku Miejskim imienia Książąt Sanguszków - szacunkowy koszt 200 000 zł.

Psistanek Łąkowa - szacunkowy koszt 164 500 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy