Reklama

Reklama

Dzień Nowych Technologii w RCEZ w Lubartowie doceniony. I miejsce w konkursie Kuratorium Oświaty w Lublinie (zdjęcia)

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Członkowie komisji ocenili relacje z RCEZ aż na 26 punktów, co dało szkole pierwsze miejsce w I etapie konkursu.

Reklama

 

Kuratorium Oświaty w Lublinie opublikowało wyniki I etapu konkursu na najciekawszą relację z Dnia Nowych Technologii, który odbył się pod koniec kwietnia br..

 

Dzień Nowych Technologii to inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki, której celem jest popularyzowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy dydaktycznej.

 

W tegorocznej edycji udział wzięła największa szkoła z powiatu lubartowskiego, jaką jest Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. W tym dniu nauczyciele z zespołu ekonomiczno-informatycznego z RCEZ przygotowali konkursy, warsztaty i lekcje otwarte dla uczniów i swoich kolegów po fachu.

 

Wszystkie działania zostały zgłoszone do I etapu konkursu na najciekawszą relację z Dnia Nowych Technologii w 2022 roku. Komisja, która obradowała w składzie: Marek Dudek - starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie, wojewódzki koordynator do spraw innowacji w edukacji – przewodniczący, Małgorzata Brutkowska - starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie – członek komisji, Monika Wolska - starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie. Członkowie komisji ocenili relacje z RCEZ aż na 26 punktów, co dało szkole pierwsze miejsce w I etapie konkursu. Wyniki zostały przekazane do Ministerstwa Edukacji i Nauki, tym samym nasza szkoła uczestniczy w rywalizacji na etapie centralnym. Wyniki zostaną ogłoszone 25 czerwca 2022r.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy