reklama

Agata Lipska - Nagroda Burmistrza Lubartowa 2026

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: MK

Agata Lipska - Nagroda Burmistrza Lubartowa 2026 - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Informacje lubartowskiePrzedstawiamy laureatów Nagrody Burmistrza, którzy otrzymali ją na Dniach Lubartowa. Nagrody były przyznane w kategoriach: Działalność na rzecz dzieci i młodzieży, Działalność kulturalna, Promocja miasta, Działalność sportowa, Działalność społeczna, Działalność gospodarcza, Studenci. Dziś - Agata Lipska.
reklama

Agata Lipska, nagroda w kategorii Studenci

Mieszkanka Lubartowa, studentka III roku Politechniki Lubelskiej, wydział zarządzanie, kierunek inżyniera logistyki. Średnia ocen za rok 2024/2025 wynosi 4,20. Agat jest wychowanką i zawodniczką sekcji tenisa stołowego Miejskiego Klubu Sportowego LEWART AGS, sport uprawia od kilkunastu lat. Reprezentuje klub oraz miasto Lubartów w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Czołowa zawodniczka województwa lubelskiego. W obecnym sezonie z sukcesami występuje w rozgrywkach I ligi kobiet, w czasie których toczy zaciętą i wyrównaną walkę z zawodniczkami z całej Polski  

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
logo